Własne biuro z Grupą WGN

Każdy kto marzy o założeniu własnego biura nieruchomości w Warszawie na pewno stanie kiedyś przed takim wyborem. Wybór podążania własną drogą do wielkiej marki i uczenie się na błędach, które sporo kosztują, albo pewna współpraca na zasadzie franczyzy. Jakie plusy i minusy związane są z faktem bycia franczyzobiorcą?

Czy samotny start na rynku nieruchomości w Warszawie to naprawdę dobry pomysł?

Dobrą podpowiedzią może być stan naszego konta. Rozmiar kapitału, który zainwestujemy we własne biuro nieruchomości w Warszawie może mieć wpływ na szanse przetrwania debiutującej firmy.

Duże i znane firmy sieciowe wykazują dużo większy realny sukces na rynku, obrót nieruchomościami to duża odpowiedzialność. Tylko mocny lider ma szansę zdobyć klienta w oparciu o sprawdzony model prowadzenia biura, odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Współpracując z Grupą WGN masz pewność, że wszystkiego Cię nauczymy, nie musisz popełniać błędów, które kosztują sporo nerwów i pieniędzy. My wiemy jak poprowadzić Cię do sukcesu, zostań Naszym Partnerem franczyzowym.

Chwilowy brak klientów dla małych i lokalnych biur pośrednictwa może okazać się bardzo demotywujący a nieraz przekreślający dalsze prowadzenie działalności, wkraczamy wszak na rynek w pojedynkę, sami naprzeciw sporej konkurencji.

Co oferuje franczyza WGN?

Głównie pomysł i gotowe rozwiązania. Biuro nieruchomości w Warszawie działające na takiej zasadzie nie musi martwić się o rozpoznawalność marki i działania marketingowe. Metodę funkcjonowania, wzory umów, aktualne KNOW-HOW, pomoc prawną otrzymuje się od franczyzodawcy – marki WGN – Lidera na Rynku Nieruchomości w Polsce oraz na świecie.
To tylko mały procent narzędzi jakie otrzymuje franczyzobiorca od WGN Nieruchomości.

Sprawdź sam co jeszcze możesz zyskać!

  • Mamy największe doświadczenie na rynku – 33 lata, ponad pół miliona zadowolonych klientów
  • Rozpoznawalność i zaufanie do marki nie tylko na rynku polski
  • 100% ZYSKU DLA PARTNERA – Franczyzobiorca zatrzymuje cały wypracowany przez siebie przychód. Franczyzodawca nie ma żadnego udziału procentowego w zysku Partnera
  • Tylko u nas Partner franczyzowy zachowuje autonomię, swobodę dającą kreatywną wolność działania, bez narzucania wielkości zespołów i ich wynagradzania, wysokości prowizji, planów sprzedażowych, ograniczeń terytorialnych

a także

  • Brak zakazu konkurencji – tylko u nas nie obowiązuje zakaz działalności konkurencyjnej po ewentualnym zakończeniu współpracy, Partnerzy zachowują dla siebie swoją bazę klientów i oferty nieruchomości.

Chcesz odnieść sukces w branży nieruchomości z cenioną marką o ugruntowanej pozycji? Dołącz do LIDERA wypełniając formularz kontaktowy na stronie: https://franczyzawgn.pl/

Więcej informacji na temat Franczyzy WGN dowiesz się tu: https://wgn.pl/artykuly/wspolpraca/7356,franczyza-nieruchomosci-wgn-zasady-wspolpracy.html

Biuro WGN Warszawa ul. Szulborska 3/5, lok. U12: https://warszawa.wgn.pl/

Oferty Biura WGN Warszawa: https://warszawa.wgn.pl/oferty/wszystkie/